Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Życie kulturalne w antykwariacie Abecadło

Antykwariat Abecadło życie kulturalne

Dziękujemy wszystkim za wsparcie organizacyjne, promocyjne i obecność na spotkaniach w ramach cyklu „Życie kulturalne w antykwariacie Abecadło”.

Panu profesorowi Adamowi Walanusowi dziękujemy za reportaż fotograficzny ze spotkania z Tomaszem Jastrunem. https://www.adamwalanus.pl/2020/jastrun/index.html

Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla książki 2020”.

Abecadło Antykwariat w Krakowie
Prowadzimy skup i sprzedaż książek

Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych, dawnych, zabytkowych książek i różnych publikacji oraz minikawiarnia, ale także miejsce spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!

Dołącz do nas
Kontakt

Antykwariat Abecadło Antoni Stąpor
ul. Tadeusza Kościuszki 18/U3
30-105 Kraków

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

MKiDN Logo

Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskał wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

Antykwariat Abecadło w Krakowie Skup i sprzedaż ksiażek © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.