Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Spotkanie z Toshikazu Kawaguchim

Antykwariat Abecadło - Zanim wystygnie kawa - Spotkanie z Toshikazu Kawaguchim

Antykwariat Abecadło odwiedził niecodzienny gość Toshikazu Kawaguchi z Japonii, autor międzynarodowego bestsellera sprzedanego w trzech milionach egzemplarzy „Zanim wystygnie kawa„, które po polsku wydało Wydawnictwo Relacja.

Autor był pod wrażeniem klimatu antykwariatu Abecadło, mieszczącego się we wnętrzach dawnej, zabytkowej, ponad stuletniej apteki. Właśnie w jego powieści, w małej bocznej uliczce w Tokio, ukryła się klimatyczna kawiarnia, która od ponad stu lat serwuje starannie parzoną kawę, a która pozwala swoim gościom na podróż w czasie pod warunkiem, że wrócą, zanim wystygnie kawa… Spotkaniem w antykwariacie Abecadło, o którym marzył i był zachwycony, Toshikazu Kawaguchi rozpoczął kawowe tournée po Polsce, promując książkę „Zanim wystygnie kawa. Opowieści z kawiarni”.

Toshikazu Kawaguchi kaligrafując na kilku egzemplarzach książki swoje nazwisko zdążył wypić pyszną kawę, zanim wystygła.

Zapraszamy do antykwariatu Abecadło po książki z pięknymi, odręcznymi kaligrafiami Autora. Serwujemy również kawę dla Czytelniczek i Czytelników.