Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Poczytaj! Pomyśl! Podyskutuj! Dyskusyjny Klub Czytelniczy w Antykwariacie Abecadło

Antykwariat Abecadło dyskusyjny klub czytelniczy

Zapraszamy do odwiedzania antykwariatu Abecadło i czytania klasyki literatury polskiej i świata, jak na przykład Opowiadania Katherine Mansfield, o których będziemy dyskutować na najbliższym Dyskusyjnym Klubie Czytelniczym. Pierwsze spotkanie już 6.09 w Antykwariat Abecadło. Wznawiamy spotkania Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych w sekcji klasyka, które prowadzi Marcin Wilk, założyciel i redaktor strony o literaturze www.wyliczanka.eu.
Zapraszamy serdecznie.

Cały harmonogram znajdziecie na Dyskusyjne Kluby Czytelnicze 2021.

Dyskusyjne Kluby Czytelnicze na Fb

Artykuł: Poczytaj! Pomyśl! Podyskutuj! Rusza 6. edycja Dyskusyjnych Klubów Czytelniczych.

Abecadło Antykwariat w Krakowie
Prowadzimy skup i sprzedaż książek

Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych, dawnych, zabytkowych książek i różnych publikacji oraz minikawiarnia, ale także miejsce spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!

Dołącz do nas
Kontakt

Antykwariat Abecadło Antoni Stąpor
ul. Tadeusza Kościuszki 18/U3
30-105 Kraków

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

MKiDN Logo

Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskał wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

Antykwariat Abecadło w Krakowie Skup i sprzedaż ksiażek © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.