Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Krakowski Kiermasz Książki

Antykwariat Abecadło kiermasz książki

 Zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia nas na Krakowskim Kiermaszu Książki organizowany od 2016 roku, celem kiermaszu jest popularyzacja czytelnictwa wśród dużych i małych odbiorców, a także przypomnienie o bogatych tradycjach antykwarycznych pierwszego polskiego Miasta Literatury UNESCO.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo pozycji z literatury polskiej i zagranicznej.

Na prawdziwych koneserów sztuki i pożeraczy książkowych czekają między innymi magazyny Projekt-o designie i polskiej sztuce użytkowej, tomiki poezji Miłosza, winyle, kolekcjonerskie kartki pocztowe i XIX-wieczne klasyki realizmu rosyjskiego w nowym wydaniu.

Krakowska pogoda sprzyja jak nigdy, atmosfera jeszcze bardziej podnosi na duchu, dlatego nie zwlekajcie i przybywajcie na plac św. Marii Magdaleny.

Abecadło Antykwariat w Krakowie
Prowadzimy skup i sprzedaż książek

Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych, dawnych, zabytkowych książek i różnych publikacji oraz minikawiarnia, ale także miejsce spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!

Dołącz do nas
Kontakt

Antykwariat Abecadło Antoni Stąpor
ul. Tadeusza Kościuszki 18/U3
30-105 Kraków

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

MKiDN Logo

Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskał wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

Antykwariat Abecadło w Krakowie Skup i sprzedaż ksiażek © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.