Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ewa Furgał: spotkanie z cyklu książka/recepta/życie

Spotkania w Antykwariacie
Zdjęcie autorstwa Małgorzata Michałowska

W cyklu „Książka recepta na życie – życie recepta na książkę” rozmawiamy z Autorkami na temat złożonych relacji między życiem a literaturą.

Bohaterką drugiego spotkania będzie Ewa Furgał – założycielka Fundacji Dziewczyny w Spektrum, autorka książki „Dziewczyna w spektrum”. Edukatorka i aktywistka równościowa, laureatka Nagrody Fundacji Polcul za działalność obywatelską, członkini Ashoki. Publikowała m.in. w miesięczniku „Znak”, „Krytyce Politycznej”, „Terapii Specjalnej”. Ewa Furgał niedawno wydała książkę „Autentyczna w spektrum” i to wokół tej książki toczyć będzie się spotkanie. Rozmowę poprowadzi Marcin Wilk.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Wydarzenie realizowane w ramach projektu Fundacji Miasto Literatury pt. „Krakowskie księgarnie na medal”. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni”.

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania nagrania z tego spotkania, które dostępne jest na naszym profilu na Facebooku: https://fb.watch/mWRQLat8KB/