Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nawrocki psycho-recital online – Noc Księgarń w Antykwariacie Abecadło

Antykwariat Abecadło Nawrocki psycho-recital

 Emocjonujący psycho-recital Grzegorza Nawrockiego tym razem odbędzie się tylko w formie transmisji na Facebooku. Łącząc oszczędne akustyczne instrumentarium z nienachalną elektroniką wykonuje piosenki własnego autorstwa z bogatego repertuaru zgromadzonego na przestrzeni wielu lat scenicznej działalności. W swoich występach łączy elementy urban folka, punk bluesa i offowego kabaretu.

Nawrocki solo to czysta energia, chwytliwe piosenki, sit-upowa konferansjerka, a przede wszystkim nieskrępowana radość grania, śpiewania i dzielenia się tym przeżyciem z publicznością.

Link do wydarzenia na Facebook’u.

Grzegorz Nawrocki – muzyk, kompozytor, autor tekstów, lider zespołu Kobiety. Swoją pierwszą grupę prowadził w Berlinie w latach 1989 – 1993. Po powrocie do Trójmiasta założył zespół Ego, który działał od 1993 do 1998 roku. W roku 1999 założył zespól Kobiety, z którym nagrał pięć albumów i z którym koncertuje do dziś. W roku 2013 nagrał płytę solową Nawrocki Folk Computer Band. Oprócz działalności w swoich macierzystych zespołach, współpracował z muzykami sceny niezależnej m.in. R. Brylewskim, R. T. Tymańskim, T. Lipińskim, O. Deriglasoffem, M. Trzaską, M. Cieślakiem, A. Smolikiem. Wiosną 2021 roku ukaże się kolejny album pt. Nawrocki & Dobrzy Ludzie.

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Noc Księgarń 2020 organizowanego przez dystrybutora książek OSDW Azymut. Ogólnopolska Noc Księgarń została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Więcej informacji na www.nocksiegarn.pl

Nawrocki Psycho Recital: 
https://www.facebook.com/watch/live/?v=393504308704443&ref=watch_permalink