Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Antykwariat Abecadło. Lekarstwa dla duszy.

Antykwariat Abecadło Lekarstwo dla Duszy

Na blogu REZERWATY KSIĄŻEK ukazał się artykuł Anny Karczewskiej o antykwariacie Abecadło. Dziękujemy i zapraszamy do przeczytania:

Antykwariat Abecadło. Lekarstwa dla duszy.

Antykwariat Abecadło powstał w październiku 2007. Założył do Pan Antoni, który wcześniej przez dwa lata był krakowskim bukinistą. Przez te 11 lat antykwariat nieźle się już po Krakowie nawędrował, przeprowadzał się trzy razy, aż wreszcie znalazł lokalizację godną swojej wspaniałości. Dzięki wsparciu Krakowskiego Biura Festiwalowego, niemal od roku, egzystuje we wspaniałych wnętrzach XIX-wiecznej apteki przy ul. Tadeusza Kościuszki 18.

Abecadło Antykwariat w Krakowie
Prowadzimy skup i sprzedaż książek

Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych, dawnych, zabytkowych książek i różnych publikacji oraz minikawiarnia, ale także miejsce spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!

Dołącz do nas
Kontakt

Antykwariat Abecadło Antoni Stąpor
ul. Tadeusza Kościuszki 18/U3
30-105 Kraków

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

MKiDN Logo

Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskał wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

Antykwariat Abecadło w Krakowie Skup i sprzedaż ksiażek © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.