Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Książkowe recepty: Spotkanie z Georginą Gryboś i Marcinem Wilkiem

Książkowe recepty: Spotkanie z Georginą Gryboś i Marcinem Wilkiem

Autorem portretu Georgini Gryboś jest Michał Ramus.

W książkowo-aptecznym cyklu Antykwariatu Abecadło gościnią będzie Georgina Gryboś, dziennikarka Radia Kraków prowadząca bloga literackakavka.pl.

Miejsce i data spotaknia:

26.09.24, o godz. 18.00 w Antykwariat Abecadło, ul. Kościuszki 18/U3, 30-105 Kraków

Opis spotkania:

Spotkanie z Georginą Gryboś będzie doskonałą okazją, aby porozmawiać o kondycji współczesnego rynku książki i literatury, ale także by porozmawiać o lekturach, które zrobiły na niej wrażenie, które ją ukształtowały, do których chętnie powraca i za którymi bardzo tęskni.

Spotkanie poprowadzi:

Marcin Wilk – publicysta, literaturoznawca, autor książek non-fiction, w tym wydanej ostatnio „Lepszy gatunek. Psio-ludzkie historie”. W Antykwariacie Abecadło od prawie 10 lat jest odpowiedzialny za rozmowy o klasyce w ramach Dyskusyjnego Klubu Czytelniczego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Wydarzenie realizowane w ramach projektu Fundacji Miasto Literatury pt. „Krakowskie księgarnie na medal”. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.
Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni”