Czwartek, 30 czerwca 2022

Wyszukaj w katalogu książek

rozwiń zaawansowane wyszukiwanie

10 20 50 100  pozycji

Czwartek, 30 czerwca 2022

Wyszukaj w katalogu książek

— zwiń zaawansowane wyszukiwanie

10 20 50 100  pozycji

Wizytówka

?Tel. 668 013 400

?Kraków, ul. Kościuszki 18/U3

?

?pn-pt: 10-18, sb: 11-17

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego


Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki "Certyfikat dla małych księgarni" i uzyskał wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

Skup

W sprawie skupu książek i innych publikacji, można się z nami kontaktować bezpośrednio w naszym Antykwariacie Abecadło w dawnej aptece przy ul. Kościuszki 18 w Krakowie,
a także telefonicznie: tel: 606 89 12 31.
Pocztą e-mail można przesłać listę lub zdjęcia grzbietów książek i innych publikacji: kosciuszki@abecadlo.org

Prowadzimy skup książek oraz innych towarów znajdujących się w naszej ofercie, na zasadzie zakupu gotówkowego oraz sprzedaż komisową i aukcyjną (sprzedaż w imieniu klienta za prowizją).

W zależności od ustaleń i potrzeb, możemy dokonywać zakupów gotówkowych lub przyjmować książki do sprzedaży komisowej i aukcyjnej. O zakupie, odrzuceniu, bądź przyjęciu książek i innych publikacji w komis lub na aukcję, decydujemy po rozmowie z każdym sprzedającym, uwzględniając między innymi: rodzaj i stan książki i publikacji, jej atrakcyjność handlową oraz preferencje czytelników i właścicieli.

Książki, różne publikacje, a także rękopisy, fotografie, grafiki, dokumenty pozostające w komisie stanowią nadal własność Klienta i mogą być przez niego wycofane ze sprzedaży na zasadach określonych w umowie.

Wszystkich Państwa pragnących sprzedać książki, publikacje, rękopisy, fotografie, grafiki i dokumenty, zapraszamy do wizyty w antykwariacie lub przesłania nam na email: kosciuszki@abecadlo.org listy lub zdjęć pozycji przeznaczonych do sprzedaży (przynajmniej tytuł i okres wydania - podział na przed - i powojenne), celem dokonania wstępnej oceny i selekcji, ponieważ niektóre książki i wydawnictwa nie cieszą się zainteresowaniem.

W przypadku większych księgozbiorów (od kilkuset sztuk) możliwy jest odbiór bezpośrednio z domu klienta na terenie Krakowa i najbliższej okolicy lub miejsca, gdzie się znajdują.
Prosimy o kontakt telefoniczny: tel: 606 89 12 31.

Dalsze dojazdy realizujemy wyłącznie w przypadku bardzo dużych i wartościowych księgozbiorów.

 

Zobacz też FAQ>>

 

Ogólny zakres tematyki książek, różnych publikacji, rękopisów, fotografii, grafik, dokumentów, które możemy kupić lub przyjąć do sprzedaży komisowej i aukcyjnej:

Humanistyka i nauki ścisłe, nauki techniczne i przyrodnicze, literatura piękna polska i świata, bajki, komiksy, fantastyka, płyty winylowe, czasopisma, poezja, historia, filozofia, psychologia i nauki społeczne, duchowość, medytacja, buddyzm, chrześcijaństwo, religie, sztuka, nauki ścisłe i przyrodnicze, matematyka, fizyka, biologia, medycyna, języki świata, turystyka, książki o Krakowie, Zwierzyńcu, Racławicach, Kolbuszowej, sport, literatura górska, Tatry, Tadeusz Kościuszko i myśl na rzecz praw człowieka i wszystkich czujących istot, filatelistyka, numizmatyka, kolekcjonerstwo, wojskowość, literatura na temat broni, książki w różnych językach (wydane przed i po 1945 roku), mapy, dokumenty, fotografie, plakaty, karty pocztowe (wydane przed i po 1945 roku).

Nie skupujemy podręczników szkolnych za wyjątkiem wybranych podręczników akademickich.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WSPÓŁPRACY!

© Abecadło Antykwariat w Krakowie

f

load