Niedziela, 29 marca 2020

Wyszukaj w katalogu

rozwiń zaawansowane wyszukiwanie

10 20 50 100  pozycji

Niedziela, 29 marca 2020

Wyszukaj w katalogu

— zwiń zaawansowane wyszukiwanie

10 20 50 100  pozycji

Wizytówka

?Tel. 668 013 400

?Kraków, ul. Kościuszki 18/U3

?

?pn-pt: 10-18, sb: 11-17

Skup

Nie skupujemy podręczników szkolnych za wyjątkiem podręczników akademickich. Prowadzimy skup książek oraz innych towarów znajdujących się w naszej ofercie, na zasadzie zakupu gotówkowego oraz sprzedaż komisową (sprzedaż w imieniu klienta za prowizją). Preferujemy zakup gotówkowy. O zakupie, odrzuceniu, bądź przyjęciu towaru w komis, decydujemy indywidualnie, uwzględniając między innymi: rodzaj i stan przedmiotu, jego atrakcyjność handlową oraz preferencje Klienta. Towar pozostający w komisie stanowi nadal własność Klienta i może być przez niego wycofany ze sprzedaży na zasadach określonych w umowie.

Wszystkich Państwa pragnących sprzedać książki (lub inne materiały drukowane) zapraszamy do wizyty w antykwariacie lub przesłania nam za pomocą poczty elektronicznej listy pozycji przeznaczonych do sprzedaży (przynajmniej tytuł i okres wydania — podział na przed- i powojenne), celem dokonania wstępnej oceny (selekcji). W przypadku większych księgozbiorów (od kilkuset sztuk) możliwy jest odbiór bezpośrednio z domu klienta na terenie Krakowa i najbliższej okolicy. Prosimy o kontakt telefoniczny. Dalsze dojazdy realizujemy wyłącznie w przypadku bardzo dużych i wartościowych księgozbiorów.

Nie prowadzimy skupu drogą wysyłkową. Konieczna jest osobista wizyta w antykwariacie, poza przypadkiem zakupu u klienta.

Zobacz też FAQ>>

Tematyka nas interesująca jest szeroka i obejmuje głównie poniższe działy:

Podręczniki akademickie.
Literatura piękna.
Poezja.
Historia.
Psychologia i nauki społeczne.
Sztuka.
Nauki ścisłe i przyrodnicze.
Regionalia.
Sport, turystyka, literatura górska.
Filatelistyka, numizmatyka, kolekcjonerstwo.
Wojskowość, literatura na temat broni itp.
Varia (szczególnie wydane przed 1945r.).
Stare mapy, dokumenty fotografie, karty pocztowe (wyd. przed 1945r.).


ZAPRASZAMY!

load