Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
ID11331943726
Lokalizacja przedmiotu
TytułM. Domański ze studiów nad malarstwem lwowskim
Autor
Informacje o wydaniu
Cena [zł] 59.99
Kategoria
Liczba woluminów1
Liczba stron
Rodzaj oprawy
Stan
Opis dodatkowy
Zdjêcie przedmiotu

 Zobacz aukcję na Allegro

Pozycja dostępna w naszej ofercie w serwisie Allegro. Przedmioty z aukcji nie zakończonych sprzedażą mogą być nadal dostępne w naszej ofercie. Prosimy o kontakt w takim przypadku.

Wysyłka przedmiotów zakupionych na Allegro może być połączona z innymi pozycjami z katalogu pod warunkiem przekazania takiej informacji w formularzu zamówienia.

Aktualny stan naszej oferty sprawdzicie Państwo na koncie:

abecadlo22

Abecadło Antykwariat w Krakowie
Prowadzimy skup i sprzedaż książek

Antykwariat Abecadło to nie tylko miejsce kupna i sprzedaży używanych, dawnych, zabytkowych książek i różnych publikacji oraz minikawiarnia, ale także miejsce spotkań literackich, kulturalnych i społecznych, do których tworzenia zapraszamy wszystkich Państwa!

Dołącz do nas
Kontakt

Antykwariat Abecadło Antoni Stąpor
ul. Tadeusza Kościuszki 18/U3
30-105 Kraków

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

MKiDN Logo

Antykwariat Abecadło jest beneficjentem programu własnego Instytutu Książki „Certyfikat dla małych księgarni” i uzyskał wsparcie finansowe w wysokości 30 000 zł z przeznaczeniem na koszty stałe utrzymania lokalu księgarni; zakup niezbędnego sprzętu i wyposażenia księgarni.

Antykwariat Abecadło w Krakowie Skup i sprzedaż ksiażek © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.